mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

 

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

18.11.

TOREK

19.11.

SREDA

20.11.

ČETRTEK

21.11.

PETEK

22.11.

SOBOTA

23.11.

NEDELJA

24.11.

ČLANI   

 

   
     
MLADINA  

TRENING

 17:00

UMETNA

TRAVA

 

 

  

 
 

  TRENING

 17:00

 UMETNA

TRAVA

   
U 15  

TRENING

17:00

UMETNA

TRAVA

 

 

 

 TRENING

 17:00

 UMETNA

TRAVA

   
U 13

 TRENING

 17:30

TELOV.

VIDEM

 

 

  

 

 TRENING
10:30
TELOV.
 VIDEM
U 11    

TRENING

 16:00

TELOV.

VIDEM


  

 

TRENING

09:00

TELOV.

VIDEM

 
U 9

 

 

TRENING

  16:00

 TELOV.

 VIDEM

 

 

TRENING

16:00

TELOV.

VIDEM

   
U 7

TRENING

16:00

TELOV.

VIDEM


 

  

 

TRENING

16:00

 TELOV. 

VIDEM

   
VETERANI

 

 

TRENING

 19:00

TELOV.

PODLEH-

NIK

       
VRATARJI  
           

 Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 11. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Šmartno 1928 11 8 2 1 37:19 26
2. Podvinci 11 6 4 1 22:9 22
3. Odranci 11 6 2 3 24:14 20
4. Zreče 11 6 1 4 20:16 19
5. Šampion 11 5 2 4 32:14 17
6. Dravinja 10 5 2 3 34:20 17
7. Korotan Prevalje 11 5 1 5 21:15 16
8. Avto Rajh Ljutomer 11 4 3 4 23:24 15
9. Kety Emmi Bistrica 11 3 4 4 21:20 13
10. Videm pri Ptuju 11 4 0 7 19:27 12
11. Veržej 11 1 2 8 11:39 5
12. Radgona 10 0 1 9 2:49 1

 Tekme

Slovenska Bistrica 02.11.19 14.00 Kety Emmi Bistrica Šampion 0 : 0 (0 : 0)  
Gornja Radgona 02.11.19 14.00 Radgona Veržej 0 : 0 (0 : 0)  
Odranci 02.11.19 14.00 Odranci Korotan Prevalje 2 : 1 (0 : 0)  
Slovenske Konjice 02.11.19 14.00 Dravinja Šmartno 1928 2 : 3 (0 : 3)  
Podvinci 02.11.19 14.00 Podvinci Zreče 2 : 0 (1 : 0)  
Ljutomer 02.11.19 14.00 Avto Rajh Ljutomer Videm pri Ptuju 5 : 1 (2 : 0)

 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Člansko moštvo NK VIDEM

CLANI

 

 IGRALCI

  

Zelenik Matic 
Zelenik
Matic
 
Datum rojstva
29.03.1999

  

IMGP1101 
Šmigoc
Leopold
 
Datum rojstva
21.02.1971

  

Klasinc Marko 
Klasinc
Marko
 
Datum rojstva
13.11.1995
 

  

David Kozel 
Kozel
David
 
Datum rojstva
07.07.2000

  

Kostanjevec Alen 
Kostanjevec
Alen
 
Datum rojstva
24.12.1988

  

IMGP1123 
Cafuta
Gregor
 
Datum rojstva
18.01.1995
 

  

Jan Bracic c 
Bračič
Jan
 
Datum rojstva
05.08.1998

  

Adedoja Sulaimon Fatai 
Fatai
Adedoja
 Sulaimon
Datum rojstva
27.11.1987

  

IMGP1141 
Krajnc
Sebastjan
 
Datum rojstva
13.09.1995
 

  

Zemljarič Marko 
Zemljarič
Marko
 
Datum rojstva
04.07.1998

  

Bozak Dominik 
Božak
Dominik
 
Datum rojstva
30.04.1991

  

Lah Miha 
Lah
Mihael
 
Datum rojstva
21.11.1986
 

  

Blaz Lovenjak 
Lovenjak
Blaž
 
Datum rojstva
 19.11.1998

  

Tement Ziga1 
Tement
Žiga
 
Datum rojstva
27.10.1988

  

Antolic Nikola 
Antolić
Nikola
 
Datum rojstva
06.08.1992
 

  

Vajda Jaka 
Vajda
Jaka
 
Datum rojstva
10.02.1999

  

IMGP1120 
Plajnšek
Žan
 
Datum rojstva
28.09.1998

  

IMGP1125 
Zemljak
Blaž
 
Datum rojstva
03.01.1994
 

  

IMGP1147 
Kmetec
Matic
 
Datum rojstva
19.08.1994

  

Hliš Zan 
Hliš
Žan
 
Datum rojstva
26.08.1988

  

Mohorko Rok 
Mohorko
Rok
 
Datum rojstva
11.05.1999
 

  

Jan Cesar 
 Cesar
 Jan
 
 Datum rojstva 
 19.01.1998

  

Tim Lončarič 
Lončarič
Tim
 
Datum rojstva
11.04.1998 

  

Hojnik Robert 
Hojnik
Robert
 
Trener
 
 

 

 
 

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV:

Preberite več: Treningi člani