mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

16.09.

TOREK

17.09.

SREDA

18.09.

ČETRTEK

19.09.

PETEK

20.09.

SOBOTA

21.09.

NEDELJA

22.09.

ČLANI    

 

 

 

5.KROG

3.SNL

VZHOD VERŽEJ - VIDEM V VERŽEJU

 OB

16:00

 

MLADINA

 TRENING

 17:00

 TRENING

 17:30

 

  TRENING
 17:00
 
 

 

 3.KROG VIDEM PRAGERSKO NA VIDMU

OB

 16:00

 
U 15 TRENING

17:00

   TRENING

17:30

 

 

 TRENING

17:00

 

 

3.KROG VIDEM - DRAVA PTUJ NA VIDMU

OB

17:00

   
U 13

3.KROG VIDEM - ZAVRČ NA VIDMU

OB

17:00 

 

 1.KROG STOJNCI - VIDEM V STOJNCIH

 OB

17:00

  TRENING

 17:00

 

 

 
U 11

 

TRENING

16:00

 

TRENING
 16:00

TRENING

16:00

 

 

U 9

 TRENING

16:30

TRENING

16:30

 

TRENING

17:00

 

3.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

OB

10:30

 
U 7  TRENING

17:00

 
 

 

 TRENING
 17:00
     
VETERANI

 

 

 

 

4.KROG OPLOTNICA - VIDEM V OPLOTNICI

 OB

17:30

   
VRATARJI  
 TRENING

16:30

   TRENING

16:30

     

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 4. kolo » Rezultati

Klubi

1. Podvinci 4 3 1 0 11:4 10
2. Odranci 4 3 0 1 14:4 9
3. Dravinja 3 2 1 0 11:2 7
4. Šmartno 1928 4 2 1 1 10:8 7
5. Zreče 4 2 1 1 6:4 7
6. Videm pri Ptuju 4 2 0 2 6:8 6
7. Kety Emmi Bistrica 4 1 2 1 8:6 5
8. Avto Rajh Ljutomer 4 1 2 1 7:6 5
9. Šampion 4 1 1 2 13:4 4
10. Veržej 4 1 0 3 4:15 3
11. Korotan Prevalje 4 0 1 3 3:8 1
12. Radgona 3 0 0 3 0:24 0

Tekme

Celje 14.09.19 17.00 Šampion Odranci 1 : 3 (0 : 0)  
Podvinci 15.09.19 16.30 Podvinci Kety Emmi Bistrica 2 : 2 (1 : 1)  
Ljutomer 14.09.19 16.30 Avto Rajh Ljutomer Veržej 3 : 1 (1 : 0)  
Videm 15.09.19 10.30 Videm pri Ptuju Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 1)  
Zreče 14.09.19 16.30 Zreče Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 5. kolo » Razpored tekem

Gornja Radgona 21.09.19 ob 16.00 - TŠC Trate Gornja Radgona Sodniki Delegat
Radgona Podvinci Gergič Nejc
Dedić Elmedin
Majcen Kevin
Babič Stanislav
Ljutomer 21.09.19 ob 16.00 - ŠRC Ljutomer Sodniki Delegat
Avto Rajh Ljutomer Kety Emmi Bistrica Vivod Dejan
Ogrin Matej
Močivnik Joži
Burjan Slavko
Veržej 21.09.19 ob 16.00 - Stadion Čistina Veržej Sodniki Delegat
Veržej Videm pri Ptuju Mežnar Tadej
Vrabič Matic
Marin Tomaž
Žalik Danijel
Prevalje 21.09.19 ob 18.00 - Športni park Ugasle peči, Prevalje Sodniki Delegat
Korotan Prevalje Zreče Čontala Matej
Tušak Nejc
Mileta Lovro
Vozlič Vinko
Odranci 22.09.19 ob 16.00 - Športni park Odranci Sodniki Delegat
Odranci Dravinja Janžekovič Borut
Šprah Robert
Barovič Nejc
Tompa Marjan
Šmartno ob paki 22.09.19 ob 16.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Šampion Veselič Samo
Biškup Matej
Holcman Aljaž
Stančin Marko

 Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. Hajdina Golgeter 2 2 0 0 9:1 6
2. Nk Pragersko 2 2 0 0 9:4 6
3. Apače 1 1 0 0 7:0 3
4. Oplotnica 2 1 0 1 5:4 3
5. Podvinci ATP prevozi 2 1 0 1 6:6 3
6. Tržec 2 1 0 1 6:8 3
7. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 0:2 0
8. Bukovci-Gorišnica 2 0 0 2 4:11 0
9. Ormož 2 0 0 2 0:10 0

 Tekme

Pragersko 15.09.19 16.00 Nk Pragersko Oplotnica 4 : 3 (1 : 1)  
Tržec 15.09.19 16.00 Tržec Bukovci-Gorišnica 6 : 3 (5 : 3)  
Spodnja Hajdina 15.09.19 16.00 Hajdina Golgeter Podvinci ATP prevozi 6 : 1 (1 : 1)  
Apače 15.09.19 16.00 Apače Ormož 7 : 0 (3 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Bukovci 20.09.19 ob 17.00 - Igrišče Bukovci Sodniki  
Bukovci-Gorišnica Hajdina Golgeter Topolovec Dejan
Erker Andrej
Ivančič Bor Žiga
 
Oplotnica 21.09.19 ob 13.00 - Igrišče Oplotnica Sodniki  
Oplotnica Tržec Gačnik Jakob Gal
Teran Jernej
Klinc Niko
 
Videm 21.09.19 ob 16.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Nk Pragersko Pišek Rok
Pernat Izidor
Kovačec Klemen
 
Ormož 21.09.19 ob 16.00 - ŠP Mestna graba Ormož Sodniki  
Ormož prost    
Podvinci 23.09.19 ob 16.30 - Igrišče Podvinci Sodniki  
Podvinci ATP prevozi Apače Vidovič Patrik
Bezjak Žiga
Kamenšek Zdenko
 

 Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5:2 6
2. Podvinci ATP prevozi 2 2 0 0 6:4 6
3. Kety Emmi Bistrica 1 1 0 0 5:0 3
4. Gerečja vas Golgeter 2 1 0 1 4:4 3
5. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 3:5 3
6. Aluminij 1 0 0 1 1:2 0
7. Zavrč - Cirkulane 2 0 0 2 3:6 0
8. Korant Markovci - Gorišnica 2 0 0 2 1:5 0
9. Ormož Središče 0 0 0 0 0:0 0

 Tekme

Zavrč 13.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Podvinci ATP prevozi 2 : 3 (1 : 1)  
Gorišnica 13.09.19 17.00 Korant Markovci - Gorišnica Gerečja vas Golgeter 1 : 2 (1 : 1)  
Slovenska Bistrica 13.09.19 17.00 Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju 5 : 0 (3 : 0)  
Drava Ptuj 13.09.19 17.00 NK Drava Dakinda Ptuj Aluminij 2 : 1 (1 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Kidričevo 20.09.19 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 Sodniki  
Aluminij Zavrč - Cirkulane Glažar Teo  
Videm 20.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Drava Dakinda Ptuj Kovačec Klemen  
Gerečja vas 20.09.19 ob 17.00 - ŠD Gerečja vas Sodniki  
Gerečja vas Golgeter Kety Emmi Bistrica Arnuš Anej  
Podvinci 24.09.19 ob 17.00 - Igrišče Podvinci Sodniki  
Podvinci ATP prevozi Korant Markovci - Gorišnica Vidovič Patrik

 Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. NŠ Gorišnica 2 2 0 0 9:1 6
2. Zavrč - Cirkulane 2 2 0 0 5:2 6
3. NK Središče ob Dravi 2 1 0 1 4:6 3
4. Korant Stojnci 1 0 0 1 2:4 0
5. Grajena 2 0 0 2 2:5 0
6. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 1:5 0
7. ALUMINIJ A 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

Gorišnica 10.09.19 17.00 NŠ Gorišnica Videm pri Ptuju 5 : 1 (2 : 0)  
Zavrč 12.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Korant Stojnci 4 : 2 (2 : 2)  
Središče ob Dravi 10.09.19 17.00 NK Središče ob Dravi Grajena 4 : 2 (1 : 1)  

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Stojnci 16.09.19 ob 17.00 - Igrišče Stojnci Sodniki  
Korant Stojnci NK Središče ob Dravi Loboda Anej  
Videm 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Zavrč - Cirkulane Trunk Niko  
Grajena 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Grajena Sodniki  
Grajena NŠ Gorišnica Križman Simon  

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

  22.09.19 ob 10.30 -    
Lovrenc - Aluminij Korant Stojnci    
Cirkulane 22.09.19 ob 10.30 - Igrišče Cirkulane    
Zavrč - Cirkulane Podvinci A    
Videm 09.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 2. kolo » Razpored tekem

Gorišnica 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica A Videm pri Ptuju

 
Podvinci 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Podvinci    
Podvinci ATP prevozi NK Drava Dakinda Ptuj

 
Kidričevo 14.09.19 ob 10.30 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
ALUMINIJ NK Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 3 2 1 0 10:3 7
2. Pohorje Oplotnica 3 2 1 0 6:2 7
3. Majšperk 3 1 1 1 3:4 4
4. Ormož 3 1 1 1 3:5 4
5. Hajdoše veterani 3 0 2 1 6:7 2
6. NK Zgornja Polskava 3 0 0 3 1:8 0

Tekme

  13.09.19 17.30 Ormož NK Zgornja Polskava 2:1 ()  
  13.09.19 17.30 Hajdoše veterani Pohorje Oplotnica 2:2 ()  
  12.09.19 17.30 Videm pri Ptuju Majšperk 2:0 ()  

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Oplotnica 20.09.19 ob 17.30 - Igrišče Oplotnica    
Pohorje Oplotnica Videm pri Ptuju    
Ormož 20.09.19 ob 17.30 - ŠP Mestna graba Ormož-pomožno igr.    
Ormož Hajdoše veterani    
Zgornja Polskava 18.10.19 ob 16.30 - Igrišče ob Gradu, Zgornja Polskava    
NK Zgornja Polskava Majšperk 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Člansko moštvo NK VIDEM

CLANI

 

 IGRALCI

  

Zelenik Matic 
Zelenik
Matic
 
Datum rojstva
29.03.1999

  

IMGP1101 
Šmigoc
Leopold
 
Datum rojstva
21.02.1971

  

Klasinc Marko 
Klasinc
Marko
 
Datum rojstva
13.11.1995
 

  

David Kozel 
Kozel
David
 
Datum rojstva
07.07.2000

  

Kostanjevec Alen 
Kostanjevec
Alen
 
Datum rojstva
24.12.1988

  

IMGP1123 
Cafuta
Gregor
 
Datum rojstva
18.01.1995
 

  

Jan Bracic c 
Bračič
Jan
 
Datum rojstva
05.08.1998

  

Adedoja Sulaimon Fatai 
Fatai
Adedoja
 Sulaimon
Datum rojstva
27.11.1987

  

IMGP1141 
Krajnc
Sebastjan
 
Datum rojstva
13.09.1995
 

  

Zemljarič Marko 
Zemljarič
Marko
 
Datum rojstva
04.07.1998

  

Bozak Dominik 
Božak
Dominik
 
Datum rojstva
30.04.1991

  

Lah Miha 
Lah
Mihael
 
Datum rojstva
21.11.1986
 

  

Blaz Lovenjak 
Lovenjak
Blaž
 
Datum rojstva
 19.11.1998

  

Tement Ziga1 
Tement
Žiga
 
Datum rojstva
27.10.1988

  

Antolic Nikola 
Antolić
Nikola
 
Datum rojstva
06.08.1992
 

  

Vajda Jaka 
Vajda
Jaka
 
Datum rojstva
10.02.1999

  

IMGP1120 
Plajnšek
Žan
 
Datum rojstva
28.09.1998

  

IMGP1125 
Zemljak
Blaž
 
Datum rojstva
03.01.1994
 

  

IMGP1147 
Kmetec
Matic
 
Datum rojstva
19.08.1994

  

Hliš Zan 
Hliš
Žan
 
Datum rojstva
26.08.1988

  

Mohorko Rok 
Mohorko
Rok
 
Datum rojstva
11.05.1999
 

  

Jan Cesar 
 Cesar
 Jan
 
 Datum rojstva 
 19.01.1998

  

Tim Lončarič 
Lončarič
Tim
 
Datum rojstva
11.04.1998 

  

Hojnik Robert 
Hojnik
Robert
 
Trener
 
 

 

 
 

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 02.09. DO 08.09.2019:

Preberite več: Treningi člani