mail  Prijava

Prispevki

Treningi ŠD Videm

 

 

PONEDELJEK 

14.08.

TOREK

15.08.

SREDA

16.08.

ČETRTEK

17.08.

PETEK

18.08.

SOBOTA

19.08.

NEDELJA

20.08.

ČLANI

 TRENING

18:30

TRENING

10:30

 POKALNA TEKMA VIDEM - KALCER RADOMLJE NA VIDMU OB

16:00


TRENING

18:00

1.KROG 3.SNL SEVER BISTRICA - VIDEM V BISTRICI OB

17:30

 

MLADINA


TRENING

09:00

 

TRENING

09:00

 


 PRIJ. TEKMA APAČE - VIDEM V APAČAH

OB

16:00

 

ST. DEČKI  

 
TRENING

19:00

 TRENING

18:00

 

 

 U13


TRENING

19:00


 TRENING

19:00


TRENING

09:00

 

 U11


TRENING

17:30

 

 PRIJ. TEKMA VIDEM - ALUMINIJ NA VIDMU OB

17:00

TRENING

16:30

   
 U 9

TRENING

09:30
 

 

 TRENING

17:30

TRENING

09:30

 
 U 7
  TRENING

17:00

 

 

 

 

TRENING

17:00

 

 

VETERANI

             

VRATARJI

 

TRENING

17:00

 

 

TRENING

18:00

   
OBVESTILO
Z TRENINGI ZA MLAJŠE SELEKCIJE ZA SEZONO 2017/2018 PRIČNEMO 01.08.2017. VABLJENI V NAŠO NOGOMETNO ŠOLO. V NAJMLAJŠO SELEKCIJO U7 VPISUJEMO LETNIKE 2011 IN 2012. S TRENINGI PRIČNEMO 7.8.2017. ZA DODATNE INFORMACIJE POKLIČITE NA 031 676 073 - MIRAN.
 
3. SNL - Sever 1. krog  
 
19.08.17 ob 17.30 Dravograd   Športni center Dravograd NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion
GS:Mihelič Niko   1S:Gabrovec David   2S:Dovnik Iztok  
19.08.17 ob 17.30 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart
GS:Golob Janko   1S:Burjan Aleksander   2S:Barovič Nejc   D:Mijatovič Goran
19.08.17 ob 17.30 Pesnica   Igrišče Pesnica NK Tehnotim Pesnica : Zreče
GS:Nemet Slavko   1S:Smej Simon   2S:Kranjc Tomaž   D:Grabar Boris
19.08.17 ob 17.30 Dobrovce   Igrišče Dobrovce S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje
GS:Kouter Denis   1S:Šprah Robert   2S:Flajšman Jernej   D:Koletnik Drago
19.08.17 ob 17.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : NK Pohorje
GS:Janžekovič Borut   1S:Skok Aleš   2S:Ivanuša Sergej  
19.08.17 ob 17.30 Slovenska Bistrica   Športni park Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica : ŠD Videm
GS:Mežnar Tadej   1S:Lahovič Marcel   2S:Fluher Gregor  
19.08.17 ob 17.30 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : Fosilum Šentjur
GS:Mali Tim   1S:Prednik Jani   2S:Cotič Urban   D:Klarič Jernej
 

Sezona 2017/2018 » Mladina MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

 1. krog - 03.09.17

Videm 03.09.17 ob 17.00
ŠD Videm prost
Leskovec 03.09.17 ob 17.00
ŠD Leskovec Ormož
Središče ob Dravi 03.09.17 ob 17.00
Središče ob Dravi NŠ Korant Bukovci
Spodnja Hajdina 03.09.17 ob 17.00
Hajdina Golgeter NK Apače
Rogoznica 03.09.17 ob 17.00
ŠD Rogoznica NK BOČ Poljčane

Sezona 2017/2018 » Starejši dečki 2.razred MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

 1. krog - petek, 01.09.17

Tržec 01.09.17 ob 18.00
NK Tržec Cirkulane-Zavrč
Podvinci 01.09.17 ob 18.00
NK Podvinci NK Zgornja Polskava
Videm 01.09.17 ob 18.00
ŠD Videm Ormož

Sezona 2017/2018 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj 201718 » Program tekmovanja

 1. krog - ponedeljek, 04.09.17

Grajena 04.09.17 ob 17.30
ŠD Grajena Videm
Dornava 04.09.17 ob 17.30
Dornava Zavrč
Cirkulane 04.09.17 ob 17.30
ŠD Cirkulane NK Tržec

Sezona 2017/2018 » Cicibani U-11 Center MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

 1. krog - nedelja, 03.09.17

Gorišnica 03.09.17 ob 10.30
NŠ Gorišnica ŠD Videm
Drava Ptuj 03.09.17 ob 10.30
Drava Dakinda Ptuj A NK Podvinci
Slovenska Bistrica 03.09.17 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica A Gerečja vas Golgeter
  03.09.17 ob 10.30
NK ALUMINIJ Ormož A

Sezona 2017/2018 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

 1. krog - sobota, 02.09.17

Gorišnica 02.09.17 ob 10.30
NŠ Gorišnica Kety Emmi Bistrica A
Videm 02.09.17 ob 10.30
ŠD Videm NK ALUMINIJ
Podvinci 02.09.17 ob 10.30
NK Podvinci Drava Dakinda Ptuj
Dežno - Podlehnik 02.09.17 ob 10.30
ŠD Podlehnik NK Hajdoše Golgeter

Sezona 2017/2018 » Veterani 40 MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

 1. krog - petek, 01.09.17

  01.09.17 ob 18.00
Ormož ŠD Videm
Zgornja Polskava 01.09.17 ob 18.00
NK Zgornja Polskava NK Majšperk
Oplotnica 01.09.17 ob 18.00
Pohorje Oplotnica NK Hajdoše veterani