mail  Prijava

Prispevki

Treningi ŠD Videm

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

20.05.

TOREK

21.05.

SREDA

22.05.

ČETRTEK

23.05.

PETEK

24.05.

SOBOTA

25.05.

NEDELJA

26.05.

ČLANI  TRENING

18:00

TRENING

18:00

 

 FINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM KETY EMMI BISTRICA NA VIDMU OB 

17:00

   TRENING

18:00

26.KROG

3.SNL

SEVER

VIDEM - KETY EMMI BISTRICA NA VIDMU OB

17:00

 
MLADINA  TRENING

18:00

 TRENING

18:00

 

 

  TRENING

18:00

 
   14.KROG

VIDEM - ORMOŽ NA VIDMU

OB

14:00

U 15  TRENING

16:00

   
 TRENING

16:00

 

 

   
U 13

15.KROG

VIDEM - MAJŠPERK NA VIDMU

OB

17:00

 


 
   TRENING

16:00

     
U 11

TRENING

16:00

   

14.KROG

VIDEM - CIRKULANE

NA VIDMU

OB

18:30


 

   

15.KROG

SKORBA GOLGETER - VIDEM V SKORBI

OB

10:30

 
U 9

TRENING

16:00

 
   
 12.KROG

MAJŠPERK - VIDEM V MAJŠPERKU

OB

16:30


  14.KROG

SP. POLSKAVA - VIDEM V SP. POLSKAVI 

OB

10:30

 

 
U 7 TRENING

16:00

TELOV. VIDEM

 
 
  TRENING

16:00

 

 
   
VETERANI    

 

   14.KROG

POHORJE OPLOTNICA - VIDEM V OPLOTNICI 

OB

18:00

   
VRATARJI              

 

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 25. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Dravograd 24 16 0 8 57:47 48
2. Dravinja 23 12 4 7 49:41 40
3. Videm pri Ptuju 23 12 3 8 42:27 39
4. Kety emmi Bistrica 23 11 4 8 40:24 37
5. Šmartno 1928 23 11 3 9 49:42 36
6. Zreče 24 10 6 8 36:34 36
7. Šampion 23 10 4 9 44:33 34
8. Tehnotim Pesnica 23 5 4 14 22:55 19
9. Pohorje 23 4 2 17 40:71 14
10. Mons Claudius 9 2 2 5 11:16 8

Tekme

Pesnica 18.05.19 17.00 Tehnotim Pesnica Zreče 0 : 4 (0 : 0)  
Ruše 18.05.19 17.00 Pohorje Dravinja 2 : 7 (0 : 1)  
Slovenska Bistrica 18.05.19 17.00 Kety emmi Bistrica Šmartno 1928 2 : 1 (1 : 0)  
Dravograd 18.05.19 16.30 Dravograd Videm pri Ptuju 3 : 0 (1 : 0)  

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 26. kolo » Razpored tekem

 

Videm 25.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Kety emmi Bistrica Gergič Nejc
Bombač Mitja
Jeger Gregor
Drečnik Davor
Šmartno ob paki 25.05.19 ob 17.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Pohorje Jerman Danijel
Cerovac Daniel
Knafelc Žiga
Herič Aleš
Slovenske Konjice 25.05.19 ob 17.00 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Tehnotim Pesnica Matoša Martin
Šekić Haris
Zidar Blaž
Izak Silvo
Zreče 25.05.19 ob 17.00 - Igrišče Zreče Sodniki Delegat
Zreče Šampion Kordež Matic
Ogrin Matej
Močivnik Joži
Tošeski Boris

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 13. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Apače 13 10 1 2 44:10 31
2. Korant Bukovci 13 8 4 1 37:17 28
3. NK Podvinci 12 6 3 3 44:22 21
4. NK BOČ Poljčane 13 5 3 5 41:34 18
5. Leskovec 12 5 2 5 35:38 17
6. NK Pragersko 13 5 1 7 37:34 16
7. Ormož 13 3 1 9 18:51 9
8. Videm pri Ptuju 13 1 1 11 9:59 4

Tekme

Ormož 18.05.19 17.00 Ormož Korant Bukovci 2 : 3 (1 : 2)  
Apače 15.05.19 17.00 NK Apače Videm pri Ptuju 6 : 1 (4 : 0)  
Pragersko 19.05.19 17.00 NK Pragersko NK BOČ Poljčane 5 : 3 (3 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Podvinci 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Podvinci Sodniki  
NK Podvinci NK Pragersko Golob Janko
Podplatnik Nejc
Lovrec Leon
 
Poljčane 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Boč Poljčane Sodniki  
NK BOČ Poljčane NK Apače Bezjak Blaž
Vajda Tadej
Arnuš Anej
 
Videm 26.05.19 ob 14.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Ormož Pernat Marko
Kirič Bojan
Vidovič Patrik
 
Bukovci 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Bukovci Sodniki  
Korant Bukovci Leskovec Glažar Teo
Dovnik Iztok
Rumež Aleš

 Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 16. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Drava Dakinda Ptuj 15 11 1 3 62:25 34
2. Gerečja vas Golgeter 15 9 1 5 39:28 28
3. Aluminij 13 8 2 3 50:11 26
4. NŠ Zavrč 12 8 0 4 27:13 24
5. NK Kety emmi Bistrica 14 5 3 6 35:22 18
6. Videm pri Ptuju 14 6 0 8 25:35 18
7. Korant Stojnci Gorišnica 14 6 0 8 32:44 18
8. Podvinci 13 4 1 8 23:31 13
9. Tržec 14 1 0 13 6:90 3

 

Tekme

 

Slovenska Bistrica 17.05.19 17.00 NK Kety emmi Bistrica Gerečja vas Golgeter 1 : 3 (1 : 1)  
Tržec 17.05.19 16.30 Tržec Videm pri Ptuju 0 : 5 (0 : 3)  
Drava Ptuj 17.05.19 17.00 Drava Dakinda Ptuj Aluminij 0 : 6 (0 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 17. kolo » Razpored tekem

Kidričevo 24.05.19 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 Sodniki  
Aluminij Podvinci Vuletić Majcen Niko  
Zavrč 24.05.19 ob 17.00 - Športni park Zavrč - pomožno igrišče Sodniki  
NŠ Zavrč Tržec Arnuš Anej  
Drava Ptuj 24.05.19 ob 17.00 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT Sodniki  
Drava Dakinda Ptuj prost    
Spodnja Hajdina 24.05.19 ob 18.00 - Športni park Spodnja Hajdina Sodniki  
Gerečja vas Golgeter Korant Stojnci Gorišnica Pišek Rok  
Videm 29.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Kety emmi Bistrica Kovačec Klemen  

 Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 14. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK Majšperk DOLINA WINETTU 14 12 0 2 97:35 36
2. Videm pri Ptuju 14 12 0 2 83:22 36
3. NK BOČ Poljčane 14 6 0 8 55:58 18
4. Spodnja Polskava 13 5 1 7 45:72 16
5. TRŽEC - PODLEHNIK 13 5 0 8 41:55 14
6. Oplotnica 14 0 1 13 16:95 1

Tekme

Majšerk 13.05.19 17.00 NK Majšperk DOLINA WINETTU Oplotnica 9 : 1 (4 : 0)  
Poljčane 16.05.19 17.00 NK BOČ Poljčane Videm pri Ptuju 2 : 3 (1 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 15. kolo » Razpored tekem

Oplotnica 20.05.19 ob 17.00 - Igrišče Oplotnica Sodniki  
Oplotnica Spodnja Polskava Erker Andrej  
Tržec 20.05.19 ob 17.00 - Športni park Tržec Sodniki  
TRŽEC - PODLEHNIK NK BOČ Poljčane Kamenšek Zdenko  
Videm 20.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Majšperk DOLINA WINETTU Topolovec Dejan  

 Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Tržec 19.05.19 ob 10.30 - Športni park Tržec Sodniki  
Tržec ŠD Grajena Zagoršek Šana  
Pragersko 19.05.19 ob 10.30 - Igrišče Pragersko Sodniki  
Nk Pragersko NK Skorba Golgeter Križman Simon  
Videm 23.05.19 ob 18.30 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Leskovec-Cirkulane Arnuš David

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Spodnja Polskava 25.05.19 ob 10.30 - Igrišče Spodnja Polskava    
Spodnja Polskava Videm pri Ptuju    
Zgornja Polskava 25.05.19 ob 10.30 - Igrišče ob Gradu, Zgornja Polskava    
NK Zgornja Polskava Hajdoše Golgeter    
Majšerk 25.05.19 ob 10.30 - Športni park Majšperk    
NK Majšperk picerija Špajza NK BOČ Poljčane    
Tržec 25.05.19 ob 10.30 - Športni park Tržec - pomožno igrišče    
TRŽEC - PODLEHNIK Nk Pragersko