mail  Prijava

4.KROG 3.SNL VZHOD VIDEM - KOROTAN ...

13 September 2019

Vabljeni v nedeljo, 15.09.2019...


beri dalje...

V nedeljo, 01.09.2019, OVČJI BAL v ...

27 Avgust 2019

Vabljeni v nedeljo, 01.09.2019...


beri dalje...

1.KROG 3.SNL VZHOD VIDEM - ŠAMPION ...

24 Avgust 2019

Vabljeni v nedeljo, 25.08.2019...


beri dalje...

1.KROG POKALA NZS VIDEM - TABOR SEŽ...

13 Avgust 2019

Vabljeni na pokalno tekmo med ...


beri dalje...

PRIJATELJSKA TEKMA VIDEM - TRŽEC V ...

23 Julij 2019

Vabljeni v športni park Videm ...


beri dalje...

26.KROG 3.SNL SEVER Videm - Kety Em...

24 Maj 2019

Videm 25.05.19 ob 17.00...


beri dalje...

4.KROG 3.SNL VZHOD VIDEM - KOROTAN ...

Vabljeni v nedeljo, 15.09.2019 v športni park Vide...

V nedeljo, 01.09.2019, OVČJI BAL v ...

Vabljeni v nedeljo, 01.09.2019 na OVČJI BAL v špor...

1.KROG 3.SNL VZHOD VIDEM - ŠAMPION ...

Vabljeni v nedeljo, 25.08.2019 ob 10:30 v športni ...

1.KROG POKALA NZS VIDEM - TABOR SEŽ...

Vabljeni na pokalno tekmo med domačim Vidmom in pr...

PRIJATELJSKA TEKMA VIDEM - TRŽEC V ...

Vabljeni v športni park Videm na ogled prve prijat...

26.KROG 3.SNL SEVER Videm - Kety Em...

Videm 25.05.19 ob 17.00 - Športni park Vide...

Treningi ŠD VIDEM

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

16.09.

TOREK

17.09.

SREDA

18.09.

ČETRTEK

19.09.

PETEK

20.09.

SOBOTA

21.09.

NEDELJA

22.09.

ČLANI    

 

 

 

5.KROG

3.SNL

VZHOD VERŽEJ - VIDEM V VERŽEJU

 OB

16:00

 

MLADINA

 TRENING

 17:00

 TRENING

 17:30

 

  TRENING
 17:00
 
 

 

 3.KROG VIDEM PRAGERSKO NA VIDMU

OB

 16:00

 
U 15 TRENING

17:00

   TRENING

17:30

 

 

 TRENING

17:00

 

 

3.KROG VIDEM - DRAVA PTUJ NA VIDMU

OB

17:00

   
U 13

3.KROG VIDEM - ZAVRČ NA VIDMU

OB

17:00 

 

 1.KROG STOJNCI - VIDEM V STOJNCIH

 OB

17:00

  TRENING

 17:00

 

 

 
U 11

 

TRENING

16:00

 

TRENING
 16:00

TRENING

16:00

 

 

U 9

 TRENING

16:30

TRENING

16:30

 

TRENING

17:00

 

3.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

OB

10:30

 
U 7  TRENING

17:00

 
 

 

 TRENING
 17:00
     
VETERANI

 

 

 

 

4.KROG OPLOTNICA - VIDEM V OPLOTNICI

 OB

17:30

   
VRATARJI  
 TRENING

16:30

   TRENING

16:30

     

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 4. kolo » Rezultati

Klubi

1. Podvinci 4 3 1 0 11:4 10
2. Odranci 4 3 0 1 14:4 9
3. Dravinja 3 2 1 0 11:2 7
4. Šmartno 1928 4 2 1 1 10:8 7
5. Zreče 4 2 1 1 6:4 7
6. Videm pri Ptuju 4 2 0 2 6:8 6
7. Kety Emmi Bistrica 4 1 2 1 8:6 5
8. Avto Rajh Ljutomer 4 1 2 1 7:6 5
9. Šampion 4 1 1 2 13:4 4
10. Veržej 4 1 0 3 4:15 3
11. Korotan Prevalje 4 0 1 3 3:8 1
12. Radgona 3 0 0 3 0:24 0

Tekme

Celje 14.09.19 17.00 Šampion Odranci 1 : 3 (0 : 0)  
Podvinci 15.09.19 16.30 Podvinci Kety Emmi Bistrica 2 : 2 (1 : 1)  
Ljutomer 14.09.19 16.30 Avto Rajh Ljutomer Veržej 3 : 1 (1 : 0)  
Videm 15.09.19 10.30 Videm pri Ptuju Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 1)  
Zreče 14.09.19 16.30 Zreče Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 5. kolo » Razpored tekem

Gornja Radgona 21.09.19 ob 16.00 - TŠC Trate Gornja Radgona Sodniki Delegat
Radgona Podvinci Gergič Nejc
Dedić Elmedin
Majcen Kevin
Babič Stanislav
Ljutomer 21.09.19 ob 16.00 - ŠRC Ljutomer Sodniki Delegat
Avto Rajh Ljutomer Kety Emmi Bistrica Vivod Dejan
Ogrin Matej
Močivnik Joži
Burjan Slavko
Veržej 21.09.19 ob 16.00 - Stadion Čistina Veržej Sodniki Delegat
Veržej Videm pri Ptuju Mežnar Tadej
Vrabič Matic
Marin Tomaž
Žalik Danijel
Prevalje 21.09.19 ob 18.00 - Športni park Ugasle peči, Prevalje Sodniki Delegat
Korotan Prevalje Zreče Čontala Matej
Tušak Nejc
Mileta Lovro
Vozlič Vinko
Odranci 22.09.19 ob 16.00 - Športni park Odranci Sodniki Delegat
Odranci Dravinja Janžekovič Borut
Šprah Robert
Barovič Nejc
Tompa Marjan
Šmartno ob paki 22.09.19 ob 16.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Šampion Veselič Samo
Biškup Matej
Holcman Aljaž
Stančin Marko

 Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. Hajdina Golgeter 2 2 0 0 9:1 6
2. Nk Pragersko 2 2 0 0 9:4 6
3. Apače 1 1 0 0 7:0 3
4. Oplotnica 2 1 0 1 5:4 3
5. Podvinci ATP prevozi 2 1 0 1 6:6 3
6. Tržec 2 1 0 1 6:8 3
7. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 0:2 0
8. Bukovci-Gorišnica 2 0 0 2 4:11 0
9. Ormož 2 0 0 2 0:10 0

 Tekme

Pragersko 15.09.19 16.00 Nk Pragersko Oplotnica 4 : 3 (1 : 1)  
Tržec 15.09.19 16.00 Tržec Bukovci-Gorišnica 6 : 3 (5 : 3)  
Spodnja Hajdina 15.09.19 16.00 Hajdina Golgeter Podvinci ATP prevozi 6 : 1 (1 : 1)  
Apače 15.09.19 16.00 Apače Ormož 7 : 0 (3 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Bukovci 20.09.19 ob 17.00 - Igrišče Bukovci Sodniki  
Bukovci-Gorišnica Hajdina Golgeter Topolovec Dejan
Erker Andrej
Ivančič Bor Žiga
 
Oplotnica 21.09.19 ob 13.00 - Igrišče Oplotnica Sodniki  
Oplotnica Tržec Gačnik Jakob Gal
Teran Jernej
Klinc Niko
 
Videm 21.09.19 ob 16.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Nk Pragersko Pišek Rok
Pernat Izidor
Kovačec Klemen
 
Ormož 21.09.19 ob 16.00 - ŠP Mestna graba Ormož Sodniki  
Ormož prost    
Podvinci 23.09.19 ob 16.30 - Igrišče Podvinci Sodniki  
Podvinci ATP prevozi Apače Vidovič Patrik
Bezjak Žiga
Kamenšek Zdenko
 

 Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5:2 6
2. Podvinci ATP prevozi 2 2 0 0 6:4 6
3. Kety Emmi Bistrica 1 1 0 0 5:0 3
4. Gerečja vas Golgeter 2 1 0 1 4:4 3
5. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 3:5 3
6. Aluminij 1 0 0 1 1:2 0
7. Zavrč - Cirkulane 2 0 0 2 3:6 0
8. Korant Markovci - Gorišnica 2 0 0 2 1:5 0
9. Ormož Središče 0 0 0 0 0:0 0

 Tekme

Zavrč 13.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Podvinci ATP prevozi 2 : 3 (1 : 1)  
Gorišnica 13.09.19 17.00 Korant Markovci - Gorišnica Gerečja vas Golgeter 1 : 2 (1 : 1)  
Slovenska Bistrica 13.09.19 17.00 Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju 5 : 0 (3 : 0)  
Drava Ptuj 13.09.19 17.00 NK Drava Dakinda Ptuj Aluminij 2 : 1 (1 : 0)  

 Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Kidričevo 20.09.19 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 Sodniki  
Aluminij Zavrč - Cirkulane Glažar Teo  
Videm 20.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Drava Dakinda Ptuj Kovačec Klemen  
Gerečja vas 20.09.19 ob 17.00 - ŠD Gerečja vas Sodniki  
Gerečja vas Golgeter Kety Emmi Bistrica Arnuš Anej  
Podvinci 24.09.19 ob 17.00 - Igrišče Podvinci Sodniki  
Podvinci ATP prevozi Korant Markovci - Gorišnica Vidovič Patrik

 Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. NŠ Gorišnica 2 2 0 0 9:1 6
2. Zavrč - Cirkulane 2 2 0 0 5:2 6
3. NK Središče ob Dravi 2 1 0 1 4:6 3
4. Korant Stojnci 1 0 0 1 2:4 0
5. Grajena 2 0 0 2 2:5 0
6. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 1:5 0
7. ALUMINIJ A 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

Gorišnica 10.09.19 17.00 NŠ Gorišnica Videm pri Ptuju 5 : 1 (2 : 0)  
Zavrč 12.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Korant Stojnci 4 : 2 (2 : 2)  
Središče ob Dravi 10.09.19 17.00 NK Središče ob Dravi Grajena 4 : 2 (1 : 1)  

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Stojnci 16.09.19 ob 17.00 - Igrišče Stojnci Sodniki  
Korant Stojnci NK Središče ob Dravi Loboda Anej  
Videm 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Zavrč - Cirkulane Trunk Niko  
Grajena 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Grajena Sodniki  
Grajena NŠ Gorišnica Križman Simon  

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

  22.09.19 ob 10.30 -    
Lovrenc - Aluminij Korant Stojnci    
Cirkulane 22.09.19 ob 10.30 - Igrišče Cirkulane    
Zavrč - Cirkulane Podvinci A    
Videm 09.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 2. kolo » Razpored tekem

Gorišnica 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica A Videm pri Ptuju

 
Podvinci 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Podvinci    
Podvinci ATP prevozi NK Drava Dakinda Ptuj

 
Kidričevo 14.09.19 ob 10.30 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
ALUMINIJ NK Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 3 2 1 0 10:3 7
2. Pohorje Oplotnica 3 2 1 0 6:2 7
3. Majšperk 3 1 1 1 3:4 4
4. Ormož 3 1 1 1 3:5 4
5. Hajdoše veterani 3 0 2 1 6:7 2
6. NK Zgornja Polskava 3 0 0 3 1:8 0

Tekme

  13.09.19 17.30 Ormož NK Zgornja Polskava 2:1 ()  
  13.09.19 17.30 Hajdoše veterani Pohorje Oplotnica 2:2 ()  
  12.09.19 17.30 Videm pri Ptuju Majšperk 2:0 ()  

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Oplotnica 20.09.19 ob 17.30 - Igrišče Oplotnica    
Pohorje Oplotnica Videm pri Ptuju    
Ormož 20.09.19 ob 17.30 - ŠP Mestna graba Ormož-pomožno igr.    
Ormož Hajdoše veterani    
Zgornja Polskava 18.10.19 ob 16.30 - Igrišče ob Gradu, Zgornja Polskava    
NK Zgornja Polskava Majšperk 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Naslednja tekma Člani

Naslednja tekma Mladina

Naslednja tekma U 11

Naslednja tekma U 9

Naslednja tekma kadeti

Naslednja tekma ml. dečki

Naslednja tekma Veterani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 02.09. DO 08.09.2019:

Preberite več: Treningi člani

Treningi mladina

MLADINA

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi mladina

Treningi ml. dečki

STAREJŠI DEČKI:

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi st. dečki

Treningi U11

U-13

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

U-11

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi U11

Treningi U9

 CICIBANI U-9

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi U9

Treningi veterani

VETERANI 40

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi veterani

Treningi U7

CICIBANI U-7

PLAN TRENINGOV OD 09.09. DO 15.09.2019:

Preberite več: Treningi U7