mail  Prijava

Finale pokala MNZ Ptuj v sredo, 22....

22 Maj 2019

Vabljeni v sredo, 22.05.2019 v...


beri dalje...

23.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ŠMARTNO...

04 Maj 2019

Videm 05.05.19 ob 10....


beri dalje...

21.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ZREČE V...

20 April 2019

Vabljeni na ogled 21.kroga 3.S...


beri dalje...

POLFINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM - D...

16 April 2019

Vabljeni na ogled polfinala čl...


beri dalje...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - PESNICA...

06 April 2019

VABLJENI NA OGLED 19. KROGA 3....


beri dalje...

17. KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOG...

22 Marec 2019

Vabljeni na ogled 17.kroga 3.S...


beri dalje...

Finale pokala MNZ Ptuj v sredo, 22....

Vabljeni v sredo, 22.05.2019 v športni park Videm ...

23.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ŠMARTNO...

Videm 05.05.19 ob 10.30 - Športni park Vi...

21.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ZREČE V...

Vabljeni na ogled 21.kroga 3.SNL Sever med domačim...

POLFINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM - D...

Vabljeni na ogled polfinala članskega pokala MNZ P...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - PESNICA...

VABLJENI NA OGLED 19. KROGA 3.SNL SEVER MED DOMAČI...

17. KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOG...

Vabljeni na ogled 17.kroga 3.SNL Sever med domačim...

Treningi ŠD VIDEM

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

20.05.

TOREK

21.05.

SREDA

22.05.

ČETRTEK

23.05.

PETEK

24.05.

SOBOTA

25.05.

NEDELJA

26.05.

ČLANI  TRENING

18:00

TRENING

18:00

 

 FINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM KETY EMMI BISTRICA NA VIDMU OB 

17:00

   TRENING

18:00

26.KROG

3.SNL

SEVER

VIDEM - KETY EMMI BISTRICA NA VIDMU OB

17:00

 
MLADINA  TRENING

18:00

 TRENING

18:00

 

 

  TRENING

18:00

 
   14.KROG

VIDEM - ORMOŽ NA VIDMU

OB

14:00

U 15  TRENING

16:00

   
 TRENING

16:00

 

 

   
U 13

15.KROG

VIDEM - MAJŠPERK NA VIDMU

OB

17:00

 


 
   TRENING

16:00

     
U 11

TRENING

16:00

   

14.KROG

VIDEM - CIRKULANE

NA VIDMU

OB

18:30


 

   

15.KROG

SKORBA GOLGETER - VIDEM V SKORBI

OB

10:30

 
U 9

TRENING

16:00

 
   
 12.KROG

MAJŠPERK - VIDEM V MAJŠPERKU

OB

16:30


  14.KROG

SP. POLSKAVA - VIDEM V SP. POLSKAVI 

OB

10:30

 

 
U 7 TRENING

16:00

TELOV. VIDEM

 
 
  TRENING

16:00

 

 
   
VETERANI    

 

   14.KROG

POHORJE OPLOTNICA - VIDEM V OPLOTNICI 

OB

18:00

   
VRATARJI              

 

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 25. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Dravograd 24 16 0 8 57:47 48
2. Dravinja 23 12 4 7 49:41 40
3. Videm pri Ptuju 23 12 3 8 42:27 39
4. Kety emmi Bistrica 23 11 4 8 40:24 37
5. Šmartno 1928 23 11 3 9 49:42 36
6. Zreče 24 10 6 8 36:34 36
7. Šampion 23 10 4 9 44:33 34
8. Tehnotim Pesnica 23 5 4 14 22:55 19
9. Pohorje 23 4 2 17 40:71 14
10. Mons Claudius 9 2 2 5 11:16 8

Tekme

Pesnica 18.05.19 17.00 Tehnotim Pesnica Zreče 0 : 4 (0 : 0)  
Ruše 18.05.19 17.00 Pohorje Dravinja 2 : 7 (0 : 1)  
Slovenska Bistrica 18.05.19 17.00 Kety emmi Bistrica Šmartno 1928 2 : 1 (1 : 0)  
Dravograd 18.05.19 16.30 Dravograd Videm pri Ptuju 3 : 0 (1 : 0)  

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 26. kolo » Razpored tekem

 

Videm 25.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Kety emmi Bistrica Gergič Nejc
Bombač Mitja
Jeger Gregor
Drečnik Davor
Šmartno ob paki 25.05.19 ob 17.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Pohorje Jerman Danijel
Cerovac Daniel
Knafelc Žiga
Herič Aleš
Slovenske Konjice 25.05.19 ob 17.00 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Tehnotim Pesnica Matoša Martin
Šekić Haris
Zidar Blaž
Izak Silvo
Zreče 25.05.19 ob 17.00 - Igrišče Zreče Sodniki Delegat
Zreče Šampion Kordež Matic
Ogrin Matej
Močivnik Joži
Tošeski Boris

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 13. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Apače 13 10 1 2 44:10 31
2. Korant Bukovci 13 8 4 1 37:17 28
3. NK Podvinci 12 6 3 3 44:22 21
4. NK BOČ Poljčane 13 5 3 5 41:34 18
5. Leskovec 12 5 2 5 35:38 17
6. NK Pragersko 13 5 1 7 37:34 16
7. Ormož 13 3 1 9 18:51 9
8. Videm pri Ptuju 13 1 1 11 9:59 4

Tekme

Ormož 18.05.19 17.00 Ormož Korant Bukovci 2 : 3 (1 : 2)  
Apače 15.05.19 17.00 NK Apače Videm pri Ptuju 6 : 1 (4 : 0)  
Pragersko 19.05.19 17.00 NK Pragersko NK BOČ Poljčane 5 : 3 (3 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Podvinci 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Podvinci Sodniki  
NK Podvinci NK Pragersko Golob Janko
Podplatnik Nejc
Lovrec Leon
 
Poljčane 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Boč Poljčane Sodniki  
NK BOČ Poljčane NK Apače Bezjak Blaž
Vajda Tadej
Arnuš Anej
 
Videm 26.05.19 ob 14.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Ormož Pernat Marko
Kirič Bojan
Vidovič Patrik
 
Bukovci 26.05.19 ob 14.00 - Igrišče Bukovci Sodniki  
Korant Bukovci Leskovec Glažar Teo
Dovnik Iztok
Rumež Aleš

 Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 16. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Drava Dakinda Ptuj 15 11 1 3 62:25 34
2. Gerečja vas Golgeter 15 9 1 5 39:28 28
3. Aluminij 13 8 2 3 50:11 26
4. NŠ Zavrč 12 8 0 4 27:13 24
5. NK Kety emmi Bistrica 14 5 3 6 35:22 18
6. Videm pri Ptuju 14 6 0 8 25:35 18
7. Korant Stojnci Gorišnica 14 6 0 8 32:44 18
8. Podvinci 13 4 1 8 23:31 13
9. Tržec 14 1 0 13 6:90 3

 

Tekme

 

Slovenska Bistrica 17.05.19 17.00 NK Kety emmi Bistrica Gerečja vas Golgeter 1 : 3 (1 : 1)  
Tržec 17.05.19 16.30 Tržec Videm pri Ptuju 0 : 5 (0 : 3)  
Drava Ptuj 17.05.19 17.00 Drava Dakinda Ptuj Aluminij 0 : 6 (0 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 17. kolo » Razpored tekem

Kidričevo 24.05.19 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 Sodniki  
Aluminij Podvinci Vuletić Majcen Niko  
Zavrč 24.05.19 ob 17.00 - Športni park Zavrč - pomožno igrišče Sodniki  
NŠ Zavrč Tržec Arnuš Anej  
Drava Ptuj 24.05.19 ob 17.00 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT Sodniki  
Drava Dakinda Ptuj prost    
Spodnja Hajdina 24.05.19 ob 18.00 - Športni park Spodnja Hajdina Sodniki  
Gerečja vas Golgeter Korant Stojnci Gorišnica Pišek Rok  
Videm 29.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Kety emmi Bistrica Kovačec Klemen  

 Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 14. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK Majšperk DOLINA WINETTU 14 12 0 2 97:35 36
2. Videm pri Ptuju 14 12 0 2 83:22 36
3. NK BOČ Poljčane 14 6 0 8 55:58 18
4. Spodnja Polskava 13 5 1 7 45:72 16
5. TRŽEC - PODLEHNIK 13 5 0 8 41:55 14
6. Oplotnica 14 0 1 13 16:95 1

Tekme

Majšerk 13.05.19 17.00 NK Majšperk DOLINA WINETTU Oplotnica 9 : 1 (4 : 0)  
Poljčane 16.05.19 17.00 NK BOČ Poljčane Videm pri Ptuju 2 : 3 (1 : 2)  

 Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 15. kolo » Razpored tekem

Oplotnica 20.05.19 ob 17.00 - Igrišče Oplotnica Sodniki  
Oplotnica Spodnja Polskava Erker Andrej  
Tržec 20.05.19 ob 17.00 - Športni park Tržec Sodniki  
TRŽEC - PODLEHNIK NK BOČ Poljčane Kamenšek Zdenko  
Videm 20.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Majšperk DOLINA WINETTU Topolovec Dejan  

 Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Tržec 19.05.19 ob 10.30 - Športni park Tržec Sodniki  
Tržec ŠD Grajena Zagoršek Šana  
Pragersko 19.05.19 ob 10.30 - Igrišče Pragersko Sodniki  
Nk Pragersko NK Skorba Golgeter Križman Simon  
Videm 23.05.19 ob 18.30 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Leskovec-Cirkulane Arnuš David

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » 14. kolo » Razpored tekem

Spodnja Polskava 25.05.19 ob 10.30 - Igrišče Spodnja Polskava    
Spodnja Polskava Videm pri Ptuju    
Zgornja Polskava 25.05.19 ob 10.30 - Igrišče ob Gradu, Zgornja Polskava    
NK Zgornja Polskava Hajdoše Golgeter    
Majšerk 25.05.19 ob 10.30 - Športni park Majšperk    
NK Majšperk picerija Špajza NK BOČ Poljčane    
Tržec 25.05.19 ob 10.30 - Športni park Tržec - pomožno igrišče    
TRŽEC - PODLEHNIK Nk Pragersko

 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Naslednja tekma Člani

Naslednja tekma Mladina

Naslednja tekma U 11

Naslednja tekma U 9

Naslednja tekma kadeti

Naslednja tekma ml. dečki

Naslednja tekma Veterani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi člani

Treningi mladina

MLADINA

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi mladina

Treningi ml. dečki

STAREJŠI DEČKI:

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi st. dečki

Treningi U11

U-13

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

U-11

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi U11

Treningi U9

 CICIBANI U-9

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi U9

Treningi veterani

VETERANI 40

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi veterani

Treningi U7

CICIBANI U-7

PLAN TRENINGOV OD 13.05. DO 19.05.2019:

Preberite več: Treningi U7